5.ua

Мінсоцполітики: На материкову Україну з Криму переїхало 8 тис. громадян

  На материкову частину України вже переїхало майже 8 тис. кримчан. Про це зазначила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, виступаючи на брифінгу в Будинку Уряду 6 травня.


  Міністр також поінформувала, що на сьогодні з Кримської автономії, не враховуючи військовослужбовців, вже переїхало 7 723 переселенця. Крім того, 1862 з них – пенсіонери, які вже отримали за місцем їхнього тимчасового проживання свої пенсії за квітень. Вона додала, що так само планується здійснити виплати і за травень.

  "Найбільша кількість кримчан - 2111 осіб - перебуває в місті Києві. Водночас, є багато тих, хто ще не зареєструвався. Але й таким громадянам будуть надані відповідні консультації та допомога", – наголосила Людмила Денісова.

  Рім того, глава Мінсоцполітики  повідомила, що вже розпочато фінансування державних соціальних допомог, зокрема, малозабезпеченим сім'ям, сім'ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства. За її словами, вже профінансовано перший транш такої допомоги (це 3,3 млрд. грн.), виплату яких планується завершити до 15 травня.

  "Також зменшилася заборгованість по виплатах фондів соцстрахування. На сьогодні вона становить трохи більше 600 млн. грн. Думаю, до кінця травня нам вдасться забезпечити погашення цих боргів по виплатах", – підкреслила Людмила Денісова.
  Попередній матеріал
  ЦВК ліквідувала центр виборчого округу у Слов'янську
  Наступний матеріал
  Сепаратисти намагаються заблокувати центр Маріуполя тролейбусами та вогнем
  Теги:
  Loading...