ZN.ua

Міноброни: лишається загроза російської агресії на материкову частину України

  У Міністерстві оборони України побоюються поширенню російської агресії на материкову частину України. Про це 21 березня під час прес-конференції сказав заступник міністра оборони України Леонід Поляков.

  "Не припиняються спроби поширення агресії Росії на материкову частину України ... Накопичений військовий потенціал біля кордонів нашої країни може бути в будь-який момент використаний проти нас", - сказав Поляков

  За його словами, російські війська , які брали участь у навчаннях, зараз відійшли від українсько -російського кордону , але так і не повернулися в свої частини, а розташувалися глибше на територію РФ, при тому неподалік від українського кордону.

  Говорячи про українські військові частини в Криму Поляков сказав, що наші вояки поки що залишаються на півострові, бо на цей час це має сенс.

  "Наша позиція полягає в тому , що навіть незважаючи на матеріальні втрати , деякі втрати політичного іміджу , ми все-одно повинні зробити все , для того , щоб, з одного боку - зберегти наших людей , з іншого боку - триматися там до тих пір , поки це доцільно для того , щоб дати можливість політичному керівництву країни вичерпати всі наявні мирні дипломатичні способи " , - заявив заступник міністра.

  За його словами, незважаючи на величезний тиск на українських військових з боку російських військовослужбовців, українські солдати вірні присязі і залишаються вірними своїй країні.

  Фото zn.ua

  Попередній матеріал
  Пан Гі Мун та Турчинов обговорили ситуацію в Криму
  Наступний матеріал
  Правоохоронці затримали главу НАК "Нафтогаз України"
  Теги:
  Loading...