5.ua

Кримські татари хочуть провести власний референдум

  Кримські татари хочуть провести свій референдум щодо подальших дій у Криму. Він не суперечитиме українському законодавству і стосуватиметься не територіальної належності Криму, а форми співіснування у ньому. Про це повідомив народний депутат, колишній голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

  За його словами, запитання референдуму до кінця не визначені. Їх обговорять на національному з'їзді кримських татар у Сімферополі 29-го березня.

  Джемілєв наголосив: кримських татар хвилює, як довго триватиме окупація і що робитиме українська влада для звільнення своєї території. При цьому народний депутат зазначив, що поки що конкретних кроків влади не видно. Мустафа Джемілєв розповів, що перед кримськими татарами постало питання про те, чи брати російські паспорти – адже всіх, хто працює в держустановах, звільняють, як громадян України, і потім приймають вже як громадян Росії.

  Водночас, українська влада хоче ухвалити закон про окуповані території. Згідно з цим документом, будь-яка співпраця з окупантами каратиметься.

  Попередній матеріал
  Британія не хоче надсилати війська на Схід Європи для протистояння Росії
  Наступний матеріал
  Суд по справі адвоката Курченка відклали до завтра
  Теги:
  Loading...