gazeta.ua

Крим був, є і буде частиною України - Порошенко

  Автономна Республіка Крим була, є і буде у складі України. На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю журналістам українських телеканалів, передає прес-служба глави держави.


  Відповідаючи на питання про те, чи має намір Українська держава подавати позов до Міжнародного суду проти Російської Федерації за анексію Криму та якою буде сума компенсації втрат, він сказав: "Крим не продається. Не може бути так, щоб Україна отримала якісь гроші і відмовилась від Криму. Не дочекаються. Українська земля і Україна – не продаються", - наголосив Президент.

  Водночас він зазначив, що право подання такого позову мають підприємства, господарюючі суб'єкти України, які втратили своє майно та отримали фінансові збитки. У якості прикладу Порошенко навів Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз", яке спеціалізується на розвитку та видобутку нафти і газу на українському шельфі Чорного моря.

  "Щомісяця ми втрачаємо сотні мільйонів тому, що крадеться український газ, у видобуток якого інвестувала держава Україна, українські платники податків. Це - звичайна крадіжка", - наголосив він.

  За його словами, Міністерство юстиції готує пакет документів для забезпечення такого позову. "Я дав доручення, і Міністерство юстиції спільно з іноземними партнерами готують юридичні механізми захисту", - проінформував глава держави, додавши, що до цієї роботи будуть залучені найкращі юристи.

  "Україна буде використовувати всі засоби, які є в її розпорядженні, для того, щоб захистити національні інтереси", - підкреслив Порошенко.
  Попередній матеріал
  Сили АТО визволили Красногорівку
  Наступний матеріал
  Президент затвердив зміни до держбюджету і Податкового кодексу
  Теги:
  Loading...