5.ua

ГПУ продовжила оскаржувати незаконні дії влади Кримської автономії

  Генеральною прокуратурою України 13 березня заявлено вимоги до Окружного адміністративного суду м.Києва щодо скасування антиконституційних постанов Верховної Ради Автономної Республіки Крим. Про таке заявляє прес-служба ГПУ.

  Цими постановами незаконно призначеному Голові Ради міністрів АР Крим Аксьонову протиправно підпорядковано усі з'єднання, військові частини, підрозділи Збройних Сил України, інші військові формування, правоохоронні та контролюючі органи, органи прокуратури, Державної прикордонної служби України, інші органи державної влади, які розташовані на території Автономної Республіки Крим, у той час як відповідно до положень чинного законодавства України, ці відомства підпорядковані органам центральної виконавчої влади в Україні. Також незаконно виділено кошти на нелегітимне проведення загальнокримського референдуму.
  Одночасно заявлено клопотання про забезпечення вимог прокурора шляхом зупинення дії вказаних постанов та заборони будь-яким особам вчиняти будь-які дії на їх виконання.

  "Зазначені постанови є очевидно протиправними та посягають на засади конституційного ладу, територіальної цілісності та устрою України, ставлять під загрозу громадський порядок і безпеку, життя і здоров'я людей, створюють небезпеку заподіяння шкоди суспільним і державним інтересам, що потребує втручання органів прокуратури", - підсумовують в ГПУ.

  Попередній матеріал
  Резолюція Європарламенту: окупація Криму – акт агресії Росії проти України
  Наступний матеріал
  Андрій Клюєв в Україні – переконує його брат
  Теги:
  Loading...