5.ua

Генштаб РФ обіцяє надати українським військам в Криму потяги для евакуації

  Українських військових сьогодні почнуть вивозити залізницею з території Криму. Відповідна домовленість була узгоджена міністерствами оборони України та Російської федерації – заявив Валерій Герасимов, голова генштабу збройних сил Росії.

  Так, помічник капітана корвету "Тернопіль", який росіяни захопили 20 березня, повідомив, що частина екіпажу корабля, яка не перейшла на бік окупантів, зараз чекає на наказ Міноборони і поки що чітких вказівок рухатися на материкову Україну не було.

  "Крім того, що затвердили в РНБО, треба написати, яким чином і хто нас буде вивозити. Поки я такої інформації не маю", – зазначив Олексій Кирилов, помічник капітана корвету "Тернопіль", - "У мене екіпаж все одно знаходиться зараз по домах, тому що корабля нема".

  За словами ж російського генштабу – щоби доправити на материкову частину України військовослужбовців разом із родинами – будуть зарезервовані плацкартні пасажирські вагони. Вони рушатимуть з Севастополя, Сімферополя, Євпаторії, Феодосії та Керчі. Після перетину кордону півострова – увесь склад українських військ з Криму зберуть у в/ч А-1978 на станції Новолексіївка, що на Придніпровській залізниці. Вже там вони отримають припис на нове місце служби.

  Натомість, як повідомили 5-му каналу джерела у вітчизняному Міністерстві оборони – наразі українські військовики не готуються до вивезення з автономії.

  Попередній матеріал
  Прикордонники прокоментували скандал із російськими пілотами
  Наступний матеріал
  В Англії відновилися слухання у справі про смерть Березовського
  Теги:
  Loading...