5.ua

Феодосійських морських піхотинців переведуть до Одеси

  Феодосійський батальйон морської піхоти передислокують до Одеси. Там для бійців створять нову військову частину.

  Бійців, які не зрадили присязі, поки що тимчасово перемістили з Криму до Києва. Нині вони мешкають у казармах Президентського полку.

  “Щоб готуватися там до виконання завдань та повернення на рідну Кримську землю. У вас не повинно бути у цьому сумніву. Ми з Вами у складі Збройних сил України повернемося на ті рубежі - на яких були до цього часу”, - сказав на зустрічі з бійцями міністр оборони України Михайло Коваль .

  Як саме і коли Збройні сили повернуться до Криму - міністр віджартовується.

  “А це вже велика військова таємниця”, - каже міністр.

  З п'яти сотень бійців батальйону морської піхоти до Києва прибули 140. Разом із ними евакуювалися п'ять родин. Решта - вирішили залишитися у Криму.

  Володимир Баранюк, заступник командира батальйону морської піхоти каже, що не тримає зла на тих, хто перейшов на сторону армії Росії.

  “Я нікого не засуджую – я не вважаю їх зрадниками. Для того, щоб їх засуджувати, треба побути на їхньому місці. У багатьох там сім’ї, побут… “, - каже Баранюк.

  “Найцікавіше те, що в російську армію їх не взяли – перебіжчиків ніхто не любить”, - Павло Сухань, командир взводу морської піхоти

  Юлія Мединська,  санітарський інструктор, вирішила для себе, що військовій присязі не зрадить. Залишила у рідному Криму маленького сина, родину та житло.

  “Коли визначать для нас нове місце служби – заберу з собою сина. До російського Криму не планую повертатися” , - стверджує Мединська.

  Андрій Ковальов, Олексій Тищенко

  Попередній матеріал
  Сенат США затвердив допомогу Україні та санкції Росії
  Наступний матеріал
  Медики Буковини та Одеси фінансово підтримали Збройні сили України
  Теги:
  Loading...