5.ua

Джемілєв: кримські татари хочуть провести свій референдум

  Кримські татари проведуть свій референдум щодо статусу Криму.

  Про це заявив лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв, у своєму виступі в Раді Європи у Брюсселі , повідомляє офіційний сайт депутата.

  "Наш референдум на відміну від Російського , що не буде фальшивим. У Нью-Йорку, на Раді Безпеки в ООН, я маю намір торкнутися цієї проблеми. Кримські татари проведуть свій референдум по статусу Криму", - сказав Мустафа Джемілєв.

  За словами Джемілєва, кримські татари не авантюристи і не мрійники, у цьому зв'язку своїм референдумом народ покаже всьому світу , який шлях обрали імперіалісти і окупанти. "Можна припустити , що Росія заборонить трансляцію референдуму для волелюбного світу, - зауважив Джемілєв. - Тоді весь світ побачить, що Росія не має наміру забезпечувати дотримання прав кримських татар. Ці дії продемонструють світові наслідки окупації."

  Мустафа Джемілєв повідомив , що через острах терору певна частина жінок і дітей кримських татар змушені були покинути межі Криму . Також він зазначив, що реакція на окупацію Криму недостатня.

  Попередній матеріал
  У Казахстані впала російська ракета
  Наступний матеріал
  Обама: Росія повинна відвести війська від українського кордону
  Теги:
  Loading...