5.ua

Держприкордонслужба: Морських прикордонників, що пішли з Криму, ніхто не репресує

  Державна прикордонна служба України спростовує російську пропаганду, яка стверджує, що начебто коли свого часу кораблі та катери Морської охорони Державної прикордонної служби України вийшли з Криму до Одеси та Маріуполя і тепер морські прикордонники піддаються кримінальній та дисциплінарній відповідальності. Це заявили в ДПСУ 21 березня.

  "Відкрита брехня російських окупантів направлена на підрив морально-психологічного стану українських військових, які продовжують нести службу на кораблях ВМС Збройних сил України в Криму. У такий спосіб вони схиляють українських захисників перейти на бік нападників чи залишити кораблі", - заявляють в ДПСУ.

  В повідомленні для преси Державна прикордонна служба України офіційно запевняє, що "прикордонники Морської охорони виконали свій патріотичний обов’язок та не дали агресорам захопити корабельно-катерний склад, який в подальшому міг використовуватися проти України. Весь персонал, який вийшов до нових місць базування, продовжує виконувати свої службові завдання. Жодні заходи тиску щодо них не здійснюються і до будь-якого виду відповідальності вони не притягуються".

  Прикордонна служба повідомила, що на цей час персонал кораблів та катерів, що виведені з Криму, залучений до охорони територіального моря та виключної (морської) економічної зони України. Крім того, з 22 березня Керченський загін морської охорони, що був передислокований до Маріуполя, приступає до виконання своїх функцій за новим місцем дислокації. Також для обслуговування кораблів та катерів з півострова виїжджають інші прикордонники Морської охорони. Наразі їм надаються місця для проживання та час для вирішення соціально-побутових питань.

  Попередній матеріал
  Затримані вбивці,які три тижні тому розстріляли наряд ДАІ на КПП "Бровари"
  Наступний матеріал
  Мінохорони здоров'я запевняє українських фармацевтів у своїй підтримці
  Теги:
  Loading...