russiancouncil.ru

Між Росією і Туреччиною може спалахнути "гаряча війна" - Могеріні

Конфлікт між РФ та Туреччиною почався в листопаді

Між Росією і Туреччиною може спалахнути "гаряча війна" через конфлікт у Сирії. Таку думку висловила головний дипломат ЄС Федеріка Моґеріні.

Заяви пролунали попри мирову угоду, яку розробили США та Росія для усіх сторін сирійського конфлікту, окрім терористів. Влада Туреччини підтримала цей план, але без особливого оптимізму щодо його позитивного впровадження.

"Ми завжди говоримо про Сирію як про об'єкт непрямої, опосередкованої війни між регіональними гравцями. І є ризик виникнення чогось більшого. І я не маю на увазі холодну війну. Йдеться про гарячу війну між різними гравцями. І необов'язково між Росією та США, але й між Росією та Туреччиною... Таке може трапитися! І ми, європейці, маємо прямий інтерес у намірах стримати і знизити напругу в цій ситуації", - заявила верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки.

Конфлікт між Росією та Туреччиною щодо Сирії загострився в листопаді. Турецькі військові збили російський бомбардувальник, що залетів на турецьку територію з Сирії попри численні попередження. 

Раніше про можливість розгортання військового конфлікту між Росією та Туреччиною попереджав президент Франції Франсуа Олланд.

Попередній матеріал
З Житомирського бронетанкового заводу через підставні фірми вивели майже 6 млн грн
Наступний матеріал
Українські захисники, яких визволили з полону, повертаються додому
Теги:
Loading...

Олланд: існує ризик війни між Росією і Туреччиною

Економічні війни: Росія vs Туреччина

Прем'єр Туреччини: Росія продовжує бомбити мирне населення Сирії

Росія продовжує бомбити Сирію