ЗМІ: на Оболоні знайшли мертвою суддю Апеляційного суду

  Мертвою знайшли київську суддю. Як повідомляє "Українська правда", це суддя Апеляційного адміністративного суду Оксана Дурицька.
  Натомість, у столичній міліції відмовилися називати прізвіще жінки, тільки підтвердили інформацію, що це справді служителька феміди. За інформацією правоохоронців - жінка потонула. Її тіло знайшли ще 7 вересня у затоці Собаче гирло на Оболоні. При цьому міліція не знайшла слідів насильницької смерті. А от встановити особу загиблої вдалося лише зараз. Подробиці трагедії правоохоронці не називають. Наразі основна версія загибелі судді - нещасний випадок. 

  Володимир Дмитренко, заступник начальника відділу зв`язків з громадсткістю ГУ МВС України у м. Києві: "14 вересня до Оболонського райуправління міліції з заявою про зникнення її доньки звернулася мати. Заявниці показали фотографії невпізнаних трупів, на одній з фотографій вона впізнала свою доньку. Наразі проводиться дослідча перевірка. За її результатами буде прийняте процесуальне рішення - або порушувати кримінальну справу, або не порушувати з огляду на ті докази, які будуть зібрані".

  Попередній матеріал
  КМДА запровадила розсилку СМС про Стратегію розвитку міста
  Наступний матеріал
  Виставка птахів у столичному Будинку природи
  Теги: