Укрзалізниця
Укрзалізниця Володимир Гусак / Facebook

Зінченко: Не може півмільйонне промислове місто бути постійним заручником проблем залізничної монополії

  За оцінками Зінченка, через низьку пропускну спроможність ділянки за останні дві доби ММК ім. Ілліча знизить виробництво чавуну щонайменше на 4 тис. тонн

  Пропуск вантажних поїздів по перегону Комиш-Зоря – Волноваха минулої суботи, 19 серпня, знизився до мінімальних значень. Про це повідомив генеральний директор Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча Юрій Зінченко на своїй сторінці у Facebook.

  "Черговий провал на залізничному фронті – минулої доби через Комиш-Зорю пропустили 13 вантажних поїздів! А цієї доби пропустили поїзд порожніх вагонів власників СНД на ст. Зачатівську, хоча всім відомо, що кількість вхідних навантажених іноземних вагонів на адресу підприємств Маріуполя значно перевищує кількість відвантажених з Маріуполя, тобто вантажовідправників зі ст. Зачатівська можна забезпечити порожніми з Маріуполя", – написав топ-менеджер.

  За оцінками Зінченка, через низьку пропускну спроможність ділянки за останні дві доби ММК ім. Ілліча знизить виробництво чавуну щонайменше на 4 тис. тонн.

  "З такими темпами "розшивки вузьких місць" на УЗ ми скотимося до трьох (а то і менше) млн тонн чавуну на рік. До чого все інвестиції в модернізацію виробництва, якщо при наявності замовлень, контрактів на поставку необхідної сировини і вільних виробничих потужностей всі наші спроби підняти виробництво впираються у нездатність/небажання УЗ забезпечити стабільний пропуск необхідної сировини через залізничний перегін, про проблематику якого ми не втомлюємося повторювати 3 роки?!" – заявив гендиректор.

  Він резюмував: "Маю велику надію, що новопризначений глава УЗ Євген Кравцов правильно розставить пріоритети, не може півмільйонне промислове місто бути постійним заручником організаційних проблем всередині залізничної монополії".

  Попередній матеріал
  "Аптечка" на мільйон: Громадянин Тунісу намагався ввезти в Україну препарати майже на 1,4 млн грн
  Наступний матеріал
  Справа Януковича: президенту-втікачу призначили нового адвоката
  Теги:
  Loading...