"Укрзалізниця"
"Укрзалізниця" Facebook

З'явилися перші пропозиції "Укрзалізниці" щодо проекту нового тарифного бюлетеня

  Наступним кроком назустріч бізнесу має стати підписання з "Укрзалізницею" Меморандуму про взаєморозуміння, наголосив голова ФМУ

  У Державній регуляторній службі презентували пропозиції "Укрзалізниці" зі створення нової моделі формування тарифів на залізничні перевезення, розробка якої є одним із пунктів меморандуму про співпрацю між УЗ і великим бізнесом. Про це повідомляє "Обозреватель".

  Зі слів голови Федерації металургів Сергія Біленького, означений крок є позитивним сигналом із боку монополіста.

  "Ми вітаємо такий крок назустріч бізнесу. Одним із пунктів Меморандуму про взаєморозуміння між залізничниками та вантажовласниками, який зараз перебуває на розгляді Наглядової ради "Укрзалізниці", якраз і було те, що ми разом із залізничниками і попрацюємо над проектом нового тарифного бюлетеня, який у нашій країні не оновлювався з радянських часів", – зазначив він.

  Біленький впевнений, що попереду ще непростий процес доопрацювання цієї ініціативи.

  "Тепер нам належить уже сідати експертними групами і дуже серйозно розбиратися. Це досить складний процес. Але ще раз наголошую: ця позиція має право на існування і ми готові приєднатися до її обговорення з тим, щоб на виході отримати якийсь документ", – зазначив він.

  І уточнив, що наступним кроком назустріч бізнесу має стати підписання самого Меморандуму про взаєморозуміння.

  "Тоді ми будемо розуміти, що до 1 квітня 2020 року ми не стикнемося з якимись рухами з боку УЗ щодо підвищення тарифів та інших заходів, які прямо впливають на витрати вантажовласників. За цей час ми могли б напрацювати детальну концепцію нового тарифного бюлетеня – і рухатися далі", – резюмував чільник ФМУ.

  Попередній матеріал
  Геращенко гнівно відповіла на слова Тимошенко про початок "із чистого аркуша" переговорів з РФ
  Наступний матеріал
  До обговорення тарифів на залізничні вантажоперевезення залучать представників бізнесу – Ляпіна
  Теги:
  Loading...