Зі столичної Оболоні прибирають незаконні МАФи

  Комунальне підприємство "Київблагоустрій" планує прибрати з вулиці Героїв Дніпра кілька десятків торгівельних кіосків, у власників яких відсутні необхідні дозвільні документи на здійснення підприємницької діяльності.


  Попри публічну незгоду деяких бізнесменів із намірами влади щодо наведення порядку на Оболоні, демонтажна група КП "Київблагоустрій" вже розпочала планове прибирання нелегальних МАФів, що на вулиці Героїв Дніпра.

  Минулого тижня подібний комплексний демонтаж самовільно встановлених торгівельних кіосків було здійснено безпосередньо біля ринку "Оболонь", що також поруч із станцією метро "Героїв Дніпра". На вивільнених майданчиках уже здійснюється благоустрій території.

  Демонтажу незаконних МАФів сприяє Оболонський райвідділ столичної міліції, а також члени громадського об’єднання "Громадська варта Оболоні".

  Масштабному прибиранню ларьків передували численні звернення киян на адресу столичної міськадміністрації із вимогою покінчити із антисанітарією, що панує у місцях хаотичної торгівлі.
  Попередній матеріал
  Влада Гонконгу пішла на діалог із протестувальниками
  Наступний матеріал
  Бойовики "ДНР" планують користуватись газопроводом радянських часів