5.ua

Життя студентського Євромайдану в Києві [відео]

  Студент: «Влада - це народ. І тільки народ має вирішувати, який курс має бути в країні. І якщо я не згоден з тим, що робить влада, я скажу своє фе і прийду сюди на Майдан. Я борюся за свій вибір, за свою свободу, за своє майбутнє».

  На заваді мрії жити у європейській Україні, навіть кілометри не стають. Студентство з Донецька, Хмельницького, Харкова та Львова - всі на столичному Майдані. Кутаючись у національні прапори - мерзнути готові до Перемоги! 

  Ростислав, студент «Львівської політехніки»: «Хочеться у столицю, відчути цю силу. Відчути цей дух український. Я думаю, що кожен з нас повинен зараз до Києва приїхати, прилетіти, не знаю. Щоби бути тут з нами. Бути разом. Бо разом ми сила, разом ми переможемо».

  Пари проміняли на майдан десятки, а може й сотні студентів, адже багато хто з них і вдень і вночі на головній площі. Конспекти та підручники забуті - в голові тільки Європа. 

  Павло, студент Харківської державної академії культури: «Подивився, що тут твориться ось така штука. Просто не зміг не приїхати. Ну це важливіше ніж пари, я так думаю».

  Євро - молодіжний майдан - інтелігентний. Без кількох хвилини з вищою освітою. Надалі старанно навчатися та відмінно скласти іспити - обіцяють студенти, адже усвідомлюють - до Європи треба йти освіченими. А поки, створюють історію під мотиви таких рідних «Океанів Ельзи».

  Анна Грішина, Валерій Савицький, «5 канал».  

  Попередній матеріал
  В Італії активісти вимагали щоби Москва припинила втручання у справи сусідніх держав
  Наступний матеріал
  Попереджувальний страйк оголосили студенти київських навчальних закладів
  Теги:
  Loading...