Журналу "Малятко" - 50 (репортаж)

  "Малятку" - 50. Першому українському журналу для дошкільнят вже півсторіччя. Президент відзначив редакцію часопису державною нагородою. Але найкращим подарунком для всього колективу "Малятка" будуть листи від читачів, які за 50 років вже вийшли з дитячого віку і обзавелися онуками.

  Ленін, Котигорошко, Заєць та Сірий вовк. Саме цих персонажів побачив читач у першому числі журналу Малятко за 1960-й рік. Топова тема - польоти до Зірок. 

  50 років тому  "Малятко" був першим журналом для українських малюків. Він перший на просторах Радянського Союзу задовольняв потреби читаючих україномовних дошкільнят. За півсторіччя "Малятко" змінився. В ньому побільшало сторінок, з`явилися нові рубрики. Не змінилося лише те, що журнал плекає у малечі лише найтепліші почуття.

  Анатолій Григору вже 42 роки справно дописує свої оповідки для малечі. Письменник впевнений аби писати для малечі має бути неабиякий хист.

  Лідія Андрієць, як і більшість "малятківців" - старожил, працює тут вже 19 років. Окрім журналістської роботи має відповідальну місію - листується з читачами.

  Своїх дітей пані Лідія також виховувала на Малятку. Найбільше малечу цікавили листи однолітків.

  Замість листів до редакції іноді надсилають цілі бандеролі.

  Саме на цьому моніторі з авторських текстів та малюнків з`являється журнал. Над процесом чаклує технічний редактор Світлана Орлова. Каже - на ком`ютері верстає журнал за два тижні. Раніше це забирало набагато більше часу.

  Тридцять тисяч примірників Малятка потрапляють до поштових скриньок маленьких передплатників. А до декого з них Малятко приходить особисто. Найчастіше до дитячих садочків. Можливо скоро завітає і до вас.

  Оксана Андрієвська, Олександр Зіменко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Чиновники перевіряли як у місті прибирають лід
  Наступний матеріал
  Погода: у Києві до -25
  Теги: