Жоден столичний пляж ще не отримав резолюції на відкриття сезону

  Купатися у водоймах небезпечно. Жоден столичний пляж ще не отримав дозвільного паспорту на відкриття сезону. Не всі річки та озера ощищені від бруду, на зонах відпочинку не вистачає рятувальників, медсестер та прибиральників. Кияни приходять на пляжі щоби відпочити, натомість - ризикують власним здоров`ям.

  Пляж на озері Тельбін заповнений вщент людьми. Кияни намагаються бодай якось врятуватися від спеки біля водойми. Однак умов для відпочинку цьогоріч немає.

  У комунальному підприємстві "Плесо", яке доглядає зелені зони, скаржаться: немає кому працювати. Після реорганізації та перейменування пляжів у зони відпочинку сезонних робітників не наймають, а старих - звільняють.

  Керівництво "Плеса" негараздів не приховує. Визнає: на зонах відпочинку стоїть невикошена торішня трава та є загроза укусів кліщів та гризунів. Тож відпочивати тут небезпечно.

  Натомість у мерії пляжний сезон оголосили відкритим. А усі неузгодження, які ще є  із санєпідемстанцією, обіцяють незабаром вирішити.  

  Тим часом містяни не гребують і таким відпочинком. Задля економії свого гаманця ігнорують відсутність санітарного паспорту пляжу та купи сміття. 

  Світлана Рябошапка, Олександр Зименко, Віктор Сніжко та Сергій Кондратьєв, 5 канал

  Попередній матеріал
  Чергове зростання комунальних тарифів
  Наступний матеріал
  Фотопрезентація найбільшого в Україні парку
  Теги:
  Loading...