Житловий скандал у Києві [репортаж, відео]

  Житловий скандал у Києві. Працівників агропідприємства керівництво хоче позбавити даху над головою. Сім`ям, - а це шістсот людей, повідомили - будинок в аварійному стані. Люди в це не вірять. Кажуть, насправді земля під гуртожитком - ласий шматок для покупців. Але якщо її продадуть - люди залишаться безхатченками. Натомість дирекція підприємства каже - чутки безпідставні.

  Пані Вероніка живе в гуртожитку для працівників підприємства вже десять років. Каже, приймаючи на роботу в агрокомбінат "Пуща-Водиця", це житло їй надали як тимчасове. Кожного працівника запевнили у володінні десятьма сотками землі, на яких він міг би збудувати власне помешкання.

  Звістка про виселення з гуртожитку змусила людей минулого вечора зібратися докупи й юрбою піти за роз`ясненням до директора підприємства. Гучні вигуки не сподобалися директору комбінату. Тож охорона почала блокувати вхідні двері.

  Першим до людей виходить інженер-механік підприємства. Саме зі святкування Дня захисника Вітчизни. А про примусове виселення з гуртожитку, каже, вперше чує.

  Головний агроном: "На сьогодніщній день ніяких справ про виселення немає. А є лише попредження".

   Журналіст "5 канал": "А попередження в зв`язку з чим?"

   Головний аграном: "З тим, що будинок в аварійному стані".

   Тим часом юрба зламала двері й увірвалася до приміщення. Пані Вероніка розповідає - директор таки вийшла до людей, утім чуток щодо виселення як не підтвердила, так і не спростувала.

  Відстоювати своє право на житло, працівники підприємства вирішили вдруге. Після обідньої перерви рушають до комбінату. Охорона - невблаганна. Ворота й пропускний вхід - зачинені.

  Чоловік, який погодився пояснити, чому людей не впускають, назвався радником міністра аграрної політики.

  Радник міністра аграрної політики: "Нихто людей на улицу выселять не собирается. А вы бы жили в общежитии, если в это время в вашей квартире ведеся ремонт?"

  За словами радника міністра, нині в гуртожитку живуть і ті, хто до підприємства не причетний. Навіщо братися за нещодавно відремонтований гуртожиток, мешканці не розуміють. Побоюються  - ремонт - це лише привід для їхнього відселення перед великим розпродажем землі. Тим часом, про альтернативні помешкання для працівників - на підприємстві ні пари з вуст.

  Ганна Рибалка, Денис Блажиєвський та Юрій Піднісевич "5 канал".

  Попередній матеріал
  Черновецький відвідав сесію Київради
  Наступний матеріал
  Ліки на Київщині мають здешевшати на третину
  Теги:
  Loading...