Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Facebook / Офіс Президента України

Зеленський каже, що нічого не чув про законопроєкт 1210 і пообіцяв розібратися

  Президенту повідомили про пропоноване підвищення податків на руду в десять разів в порівнянні з сусідніми країнами

  Президент Володимир Зеленський прокоментував виданню The Page внесений до Верховної Ради законопроект №1210, яким, серед іншого, різко підвищуються рентні ставки на видобуток руди. Зеленський заявив, що не знайомий з подібною ініціативою.

  "Цей законопроект внесений до Верховної Ради депутатами від "Слуги народу"?", – поцікавився він, почувши про підвищення податків на руду в десять разів в порівнянні з сусідніми країнами. Отримавши ствердну відповідь, він заявив: "Ми розберемося в цьому. Подивимося на законопроект".

  На питання The Page Зеленський відповів уже після завершення трансляції прес-марафону. В ході марафону права поставити запитання кільком журналістам, в тому числі і кореспонденту The Page, надано не було, незважаючи на наявність акредитації, зазначає видання.

  У той же час міністр економіки Тимофій Милованов, коментуючи підвищення рентної плати на видобуток руди, заявив The Page, що законопроект був внесений до Верховної Ради без прорахунків його впливу на економіку з боку міністерства.

  Видання нагадує, що напередодні, 10 жовтня, в Кривому Розі пройшли мітинги працівників гірничодобувних підприємств, на які вийшло близько 400 осіб. Вони заявили про можливе закриття виробництв в разі, якщо буде прийнятий закон №1210. Також вони зібрали підписи під зверненням до президента Зеленського.

  Попередній матеріал
  Порошенко візьме участь у заходах Парламентської асамблеї НАТО в Лондоні
  Наступний матеріал
  Конгрес зобов'язав міністра енергетики США надати документи у справі щодо України
  Теги:
  Loading...