Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Фото Фокус

Зеленського розкритикували за Шульмейстера – ЗМІ

  Очевидно, що людина з таким шлейфом корупційних скандалів навряд чи вписується в стратегію обраного президента

  Колишній перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер може дискредитувати команду президента Зеленського в разі призначення на високий державний пост. Про це йдеться в статті на сайті Realist.

  Так, автор нагадує, що чиновник має небездоганну репутацію, тому може "стати токсичним" для глави держави.

  У публікації наголошується, що під час перебування Шульмейстера першим заступником міністра інфраструктури він був відзначений участю в ряді корупційних скандалів.

  Так, за даними журналістів, він прикривав незаконні справи начальника управління адміністративних послуг Олександра Щипцова, який "незаконно збирав з суден побори, що дозволило йому тільки за один місяць заробити близько 700 тисяч гривень". При цьому самому Шульмейстера, як з'ясували розслідувачі, перепадало кілька мільйонів на рік.

  Ще один корупційний скандал за участю Шульмейстера пов'язаний з заступником міністра Юрієм Васьковим, який нібито заплатив Шульмейстера 100 млн гривень за своє призначення на посаду. А будучи відповідальним за діяльність Адміністрації морських портів України – державного підприємства з доходом в 4,5 млрд грн щорічного прибутку, – проводив незаконні махінації.

  Також Володимир Шульмейстер замішаний в непрозорому призначення Сергія Прохоренко на посаду ДП "Укрводшлях", хоча він не пройшов навіть перший етап відбіркового конкурсу на цю посаду. Журналісти підозрюють, що він заздалегідь пообіцяв Прохоренко цю посаду і нібито отримав за це 1,5 млн грн.

  Крім того, екс-заступник міністра причетний до скандального призначенням в.о. начальника Іллічівського морського торгового порту Сергія Крижанівського, пов'язаного з братами Андрієм і Сергієм Клюєвим, а також – російським бізнесом.

  У публікації також згадується так звана "бельгійська афера" – будівництво житлового комплексу у Львові в 50 метрах від залізничного переїзду, за яку перший заступник міністра нібито отримав від бельгійських інвесторів хабар в 300 тисяч доларів.

  "Очевидно, що людина з таким шлейфом корупційних скандалів навряд чи вписується в стратегію обраного президента, яка полягає в наборі у владу нових людей, які не замішаних у корупції. Призначення Володимира Шульмейстера міністром інфраструктури або на якусь іншу значущу посаду швидше за все негативно позначиться на репутації Володимира Зеленського і може коштувати йому електоральної підтримки на майбутніх парламентських виборах", – резюмується в публікації.

  Як повідомлялося, прізвище Володимира Шульмейстера фігурує в списку експертів, який представив тодішній кандидат в президенти Володимир Зеленський в якості членів своєї команди. За даними джерел з близького оточення Зеленського, Шульмейстер може зайняти посаду міністра інфраструктури.

  Попередній матеріал
  Рада зареєструвала альтернативний Зеленському законопроект про вибори
  Наступний матеріал
  Мітинг під ВККС: "Активісти" розблокували будівлю кваліфікаційної комісії суддів
  Теги:
  Loading...