Збільшено інтервал руху громадського транспорту. Тимчасово?

  В очікуванні транспорту. Через епідемію грипу кількість автобусів, тролейбусів та трамваїв у столиці скоротили на 15 відсотків, а інтервал руху між потягами у метро - збільшили на кілька хвилин. Кияни нарікають - тепер чекати на зупинках вимушені удвічі довше. Тоді як транспортники виправдовуються: немає кого возити.

  На столичних зупинках та на платформах метро - аншлаги. Пасажири чекають комунальний транспорт, скаржаться - удвічі довше ніж зазвичай. Через такі затримки вимушені спізнюватися.

  У "Київпастрансі" виправдовуються: через епідемію грипу, пасажирів стало менше на третину. Трамваї їздять напівпорожніми, тому і довелося скоротити кількість комунального транспорту на п`ятнадцять відсотків, а маршрут 89-го автобуса взагалі закрили. Водночас, на прохання киян, маршрут 19-го тролейбуса подовжили до лікарні на вулиці Ризькій. 

  Така сама ситуація склалася і у підземці. Тут довелося скоротити кількість потягів на одну-три пари на кожній лінії. Пасажирів у метро на чверть менше запланованого, а це - понад сім мільйонів гривень збитків лише за листопад. Тому, тільки-но містян в підземці стане більше - обіцяють відразу повернуться до попередньої кількості поїздів. Разом з тим - спростовують чутки, що розклад руху змінили   через зношену техніку.  

  Та поки частина киян хворіє, решта вимушена удвічі довше чекати та мерзнути на зупинках. 

  Світлана Одаренко, Ігор Пльонкін, Андрій Білоножко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Депутати прогнозують невиконання бюджету Києва на третину
  Наступний матеріал
  Іспанія допоможе Україні передати ліки на "Аріану"
  Теги: