5.ua

Завтра у Києві буде відкрито другий вихід на станцію швидкісного трамвая "Площа Перемоги"

  Другий наземний вхід на станцію лінії швидкісного трамвая "Площа Перемоги" відкриють вже 21 жовтня. Про це повідомив радник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Кава, додавши, що відкриття відбудеться об 11:00 год.


  Він розповів, що протягом двох років питання необхідності будівництва другого входу неодноразово підіймалося пасажирами та громадськими активістами. І, зважаючи на численні побажання пасажирів, фахівці КП "Київпастранс" спільно з проектувальниками та Департаментом транспортної інфраструктури КМДА, відшукали можливість збудувати другий вхід на станцію "Площа Перемоги" з боку Універмагу "Україна" з облаштуванням  пішохідного переходу через вулицю Жилянську.

  Наразі, будівельні роботи з облаштування другого входу на станцію "Площа Перемоги" завершені: організовано регульований пішохідний перехід до станції, проведено роботи з пониження рівня бордюрного каменю, замощено плитами трамвайне полотно у місцях переходу пасажирів через колії, збудовано сходи з пандусами, на платформі встановлені навіси, турнікетні групи та інформаційно-навігаційні покажчики. А незабаром у вестибюлі надземного переходу станції, мешканці столиці матимуть  можливість  оформити "Картку киянина".

  Як зазначив Генеральний директор КП "Київпастранс" Сергій Майзель, на даний момент опрацьовується питання щодо можливості встановлення на зупинках  автоматів із продажу квитків для проїзду в міському наземному транспорті. Це створить додаткові зручності для киян та гостей столиці.
  Попередній матеріал
  Американський сенатор впевнений, що Україні потрібно надати сучасну зброю з США
  Наступний матеріал
  У Києві перевірять роботу 15 спеціалізованих трамваїв-снігочистів