Заводу "Роквул" в Яготині - не буде

  Заводу "Роквул" в Яготині - не буде. Такого рішення від міської влади добилися мешканці міста. Побоюючись шкідливих викидів промислового об’єкту.

  Вони упродовж кількох тижнів мітингували проти будівництва підприємства. Данська компанія хотіла звести в місті свій 28-й завод із виготовлення теплоізоляційних матеріалів. У будівництво іноземці планували вкласти два з половиною мільярди гривень. Міська влада уже навіть виділила землю для датського заводу. Однак, нині міський голова оголосила про скасування цього рішення.

  Наталія Дзюба, міський голова м. Яготин: "Накладено вето. І з ініціативи депутатів прийнято це рішення. В Яготині заводу - не буде".

  Ярослав Москаленко, перший заступник голови КОДА: "Я більше переживаю, що ця ситуація більше вдарить не стільки по Яготину, скільки по інвестиційному іміджу нашої країни. Я вже мовчу про Київську область".

  Перша жінка: "Ураження - 30 кілометрів. І це тільки , те що кажуть офіційно".

  Друга жінка: "Будуть скловату виготовляти. Це ви уявляєте - скільки буде летіти о тих мікрочастинок на  траву, на все. Попаслась корова - здохла. Ну там будуть виділятися пари фенолфталеїну - фенол!  Ці пари дуже шкідливі. Я ще коли була у санітарній дружині, то це як хімічна війна, то це застосовували цей фенол".

  Попередній матеріал
  16 скандальних будівництв обговорили під час круглого столу у мерії [відео]
  Наступний матеріал
  Камерами відеоспостереження обладнають середмістя Києва
  Теги: