Завершився перший обласний конкурс "Я Київщини гордість і надія".

  Завершився перший обласний конкурс "Я Київщини гордість і надія".

  25-ть тисяч учнів та студентів - змагалися у трьох номінаціях - живопис, фотографія та література. Сьогодні - назвали сотню кращих. У нагороду вони отримали дипломи та цінні подарунки - ноутбуки та фотоапарати. Крім того, роботи усіх лауреатів - опублікували у книзі "Я Київщини гордість і надія". 10 тисяч екземплярів цього видання - поширять у навчальних закладах Київщини.

  Перший учасник конкурсу: "Малюванням я захоплююся ще з самого дитинства, змалечку брала участь в різноманітних конкурсах, обласних конкурсах. Цього разу вирішила прийняти участь у конкурсі "Я Київщини гордість і надія"".

  Другий учасник конкурсу: "Я перемальовувала з фотографії фотографа - Парк олександрія. Малювала аквареллю, а потім зверху пастеллю".

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Всі переможці - це мої помічники. І тому я з задоволенням буду, відвідуючи той чи інший район, буду зустрічатись з такими переможцями. Буду відслідковувати їхню подальшу долю, як вони працюють, яка надається їм допопмога, які створюються умови для того, щоб всі ці діти реалізували свої можливості. Це майбутнє нашої держави, це майбутнє Київщини".

  Попередній матеріал
  Через сильні пориви вітру напередодні постраждали майже усі райони Київщини
  Наступний матеріал
  Фотограф Розвадовський був зі своїм колегою
  Теги: