Ігор Луценко, активіст: «Люди не планують заходити всередину, люди сюди прийдуть, щоб нагадати про нелегітимність дій цих так званих київських депутатів».
Ця Київрада втратила свої повноваження легітимні і повинна піти добровільно.
Галина Герега, секретар Київради: «Добрий день!!!»
Тим часом секретар Київради готова засідати на новому місці. Бо працювати в рідних стінах їй тепер заважають фрукти.
Галина Герега, секретар Київради: «Я теж ходила до тих пір, поки не з’явилися ящики з яблуками біля моїх дверей. «Мета проведення сьогоднішнього засідання - це внести зміни до бюджету. Це стосується виплати заробітної плати бюджетникам».
130 мільйонів Київрада збиралася роздати бюджетникам за два місяці. Але попередньо потрібні депутатські голоси.
Юрій Одарченко, народний депутат, «Батьківщина»: «Блокувати вирішення виплат бюджетних нами не будуть».
Народні депутати пообіцяли. Та все пішло не за сценарієм. Депутати увійшли до зали засідань із тріском. У прямому сенсі. У таких неспокійних умовах Київрада не перший раз збирається. Бувало і жорсткіше. Та цього разу жодного питання не розглянули.
Андрій Іллєнко, народний депутат, «Свобода»: «Вони ходять тут по закутках, проводять тут свої бандитські маліни, але навіть тут ми їх трошки на світло відкрили і вони розбіглися від того світла. Тому це, товариство, наша перемога!!!»
Протестуючий: «Бандитську владу, якщо ми будемо сидіти, то ми ніколи не вигониме з України».
Володимир Філіпов, заступник голови фракції ПР у Київраді: «Жоден з депутатів, які рвалися до зали не читали порядку денного і навіть не думали про те, які питання розглядаються. Їхнє завдання було - все заламати, і не дати провести».
За поламані двері - райадміністрація хоче судитися, а ще за зіпсовані крісла і мікрофони. Та народні обранці тим не переймаються. Мітингувальники розцінили події, як власну перемогу. А секретар Київради заявила - до Нового року в таких умовах - жодних сесій не проводитиме.
Анна Мірошниченко, Анна Грішина, Олексій Іванченков та Андрій Весрстюк, «5 канал».