5.ua

Засідання Київради тривало менше 15 хвилин [відео]

  Через блокування нардепами виїзного засідання Київради столичні бюджетники не отримають цьогоріч зарплати за листопад та грудень, заявила таке секретар Галина Герега. Каже не встигли внести зміни до бюджету. Натомість опозиціонери кажуть, блокували, бо Київрада нелегітимна, а щодо зарплат то їхні виплати передбачені бюджетом, і їхня невиплата протизаконна. 

   Ігор Луценко, активіст: «Люди не планують заходити всередину, люди сюди прийдуть, щоб нагадати про нелегітимність дій цих так званих київських депутатів».

  Ця Київрада втратила свої повноваження легітимні і повинна піти добровільно.

  Галина Герега, секретар Київради: «Добрий день!!!»

  Тим часом секретар Київради готова засідати на новому місці. Бо працювати в рідних стінах їй тепер заважають фрукти.

  Галина Герега, секретар Київради: «Я теж ходила до тих пір, поки не з’явилися ящики з яблуками біля моїх дверей. «Мета проведення сьогоднішнього засідання - це внести зміни до бюджету. Це стосується виплати заробітної плати бюджетникам».

  130 мільйонів Київрада збиралася роздати бюджетникам за два місяці. Але попередньо потрібні депутатські голоси.

  Юрій Одарченко, народний депутат, «Батьківщина»: «Блокувати вирішення виплат бюджетних нами не будуть». 

  Народні депутати пообіцяли. Та все пішло не за сценарієм. Депутати увійшли до зали засідань із тріском. У прямому сенсі. У таких неспокійних умовах Київрада не перший раз збирається. Бувало і жорсткіше. Та цього разу жодного питання не розглянули.

  Андрій Іллєнко, народний депутат, «Свобода»: «Вони ходять тут по закутках, проводять тут свої бандитські маліни, але навіть тут ми їх трошки на світло відкрили і вони розбіглися  від того світла. Тому це, товариство, наша перемога!!!»

  Протестуючий: «Бандитську владу, якщо ми будемо сидіти, то ми ніколи не вигониме з України».

  Володимир Філіпов, заступник голови фракції ПР у Київраді: «Жоден з депутатів, які рвалися до зали не читали порядку денного  і навіть не думали про те, які питання розглядаються. Їхнє завдання було - все заламати, і не дати провести».

  За поламані двері - райадміністрація хоче судитися, а ще за зіпсовані крісла і мікрофони. Та народні обранці тим не переймаються. Мітингувальники розцінили події, як власну перемогу. А секретар Київради заявила - до Нового року в таких умовах - жодних сесій не проводитиме.

  Анна Мірошниченко, Анна Грішина, Олексій Іванченков та Андрій Весрстюк, «5 канал».

  Попередній матеріал
  У Москві обговорюють вступ Вірменії та Киргизстану до МС [відео]
  Наступний матеріал
  Тисячі туристів з’їжджаються святкувати надвечір’я Різдва до Віфлеєма
  Теги:
  Loading...