Укрзалізниця
Укрзалізниця foto

Зарплати чиновників "Укрзалізниці" повинні бути підкріплені ефективністю – голова ФМУ

  За словами голови Федерації металургів України Сергія Біленького, в "Укрзалізниці" на рахунках достатньо коштів, щоб нормально допрацювати до кінця року і виконувати ту інвестпрограму, яку ще технічно можливо виконати

  Високі заробітні плати чиновників державного монополіста "Укрзалізниці" повинні відображати ефективність цих менеджерів. Про це заявив голова Федерації металургів України Сергій Біленький, відповідаючи на запитання про відсутність прогресу в переговорах між бізнесом і залізницею щодо підвищення тарифів, повідомляє "112 Україна".

  Як повідомлялося раніше, виконуючий обов'язки голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов буде отримувати зарплату у розмірі 500 тис. грн та щомісячну винагороду в розмірі 714,6 тис. грн, що разом складе понад 1 млн 200 тис. грн щомісяця.

  "Коли ми говоримо про ефективність, то в "Укрзалізниці", якщо просто навести елементарний порядок і хоча б на 50% зменшити той рівень корупції, який там, на жаль, все ще є, а це всі визнають, то взагалі не потрібно жодного підвищення тарифів. Крім того, на рахунках у них на сьогодні близько 4,5 млрд грн. Цього більш ніж достатньо, щоб до кінця року нормально допрацювати, виконувати ту інвестпрограму, яку ще технічно можливо виконати", – заявив Біленький.

  Він додав, що незважаючи на заяву прем'єр-міністра Гройсмана про те, що промисловці і залізничники повинні домовитися про взаємоприйнятний рівень зростання тарифів, це питання не вирішено через небажання "Укрзалізниці" домовлятися. 

  Попередній матеріал
  НБУ заборонив банкам проводити операції з банкнотами і монетами РФ із зображенням об'єктів окупованих територій України
  Наступний матеріал
  В Луцьку автомобіль на швидкості влетів у будинок та розгромив ванну
  Теги: