Записати дитину в дошкільний заклад невдовзі можна буде через інтернет

  У дитсадок - через онлайн-чергу. Записати дитину в дошкільний заклад невдовзі можна буде через інтернет. Таке обіцяють в столичній мерії.

  Там презентували систему, за якою батьки зможуть вибрати будь-який заклад та "забронювати" місце для свого чада. Для цього треба буде зайти на сайт столичного Головного управління освіти та науки і обрати критерії дитсадка - адресу звичайного або навіть спеціалізованого закладу. Наприклад, для дітей із вадами зору чи слуху. Розробники новації сподіваються - таким чином вдасться подолати хабарництво у дитсадках та зробити систему реєстрації прозорою. Нині в київських дитсадках бракує місць для трьох тисяч дошкільнят.

  Ольга Свириденко, представник компанії-розробника онлайн-системи: "Якщо ми зараз говоримо про влаштування дитини в дитсадок, ми навіть не маємо єдиного реєстру і каталогу дошкільних навчальних закладів.Ми навіть не знаємо з чого обирати. Зараз ця система не є прозорою і все відбувається за бажанням завідуючої навчального закладу".

  Олександр Попов, голова КМДА: "Система обліку дає можливість сьогодні абсолютно прозоро будь-кому перевірити об"єктивність прийняття рішення стосовно того, чия дитина може бути першою зарахована в дитячий навчальний заклад".

  Попередній матеріал
  Ветеранам Київщини вручали автомобілі
  Наступний матеріал
  У Києві поновили стрерилізацію безпритульних собак
  Теги: