Залізна руда
Залізна руда bourse24.ir

Законопроєкт 1210 може значно зашкодити українській економіці, його слід доопрацювати – голова ФРУ

  Документ може негативно вплинути на економіку як стосовно окремих підприємств, так і держави вцілому, вважають експерти

  Ухвалення непродуманих змін до Податкового кодексу в законопроєкті 1210 може значно зашкодити українській економіці. Так законодавчу ініціативу прокоментували голова Федерації роботодавців України Дмитро Олійник та заслужений економіст України Віктор Суслов. Про це повідомляє канал "112 Україна".

  Обговорення пропозицій законопроєкту щодо оподаткування видобутку залізної руди – не вщухають. Податкові законопроєкти ще недопрацьовані і, як наслідок, можуть завдати шкоди вітчизняній економіці, вважає Олійник.

  "Ціна, собівартість – з цими новими навантаженнями, з новою рентою – і логістика доставки свідчать, що наша продукція буде неконкурентною. І питання: навіщо державі мати таку політику, яка вбиває нашого роботодавця, яка вбиває експорт і яка не сприяє тому, щоб інвестиції йшли в Україну? Я сподіваюся все-таки, що здоровий глузд у депутатів є, і що вони прислухаються до реального сектору економіки, і що будь-яка законодавча ініціатива повинна обговорюватися серед учасників ринку", – зазначив він.

  Експерти зазначають, що законопроєкт 1210 може негативно вплинути на економіку як стосовно окремих підприємств, так і держави вцілому. Адже з прийняттям змін рентна ставка для гірничо-видобувних підприємств зросте і буде більшою в 10 разів, ніж у Росії.

  "Хочеться побажати тільки депутатам не поспішати, а вони зараз поспішають. Тут треба дуже уважно рахувати, тому що непродумані кроки можуть дуже зашкодити українській економіці", – переконаний Суслов.

  Експерти наголошують: зміни варто починати навесні у рамках податкової реформи, як зазначав раніше прем'єр-міністр.

  Попередній матеріал
  Росія відмовилася підписувати: Радбез ООН не змогла узгодити заяву щодо турецької операції в Сирії
  Наступний матеріал
  Зеленський призначив свого уповноваженого з контролю за СБУ – хто ним став
  Теги: