www.interbuh.com.ua

Закон щодо розміру мита на металобрухт сприяв збільшенню випуску продукції підприємствами – Каленков

  Приміром, електрометалургійні підприємства торік збільшили випуск продукції більш як на 35%

  Закон, що передбачає підвищення мита на експорт металобрухту з України, дає позитивні результати, зокрема – зростання випуску продукції вітчизняними підприємствами на третину. Про таке повідомив голова об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков, передає "112 Україна". 

  "Дія цього мита довела ефективність: електрометалургійні підприємства збільшили випуск продукції в минулому році більше, ніж на 35%. Це суттєве зростання. За ними пішли трубні підприємства і далі за ланцюжком доданої вартості", – повідомив експерт. 

  Крім того, Каленков зазначив: рішення зберегти в Україні стратегічну сировину замість вивезення її за кордон стало прикладом, коли конкретне рішення у торговельній політиці країни призвело до реальних позитивних наслідків для економіки України як для бюджету, так і для валютного курсу.

  "Експортне мито на експорт металобрухту було кілька років тому на рівні 10 євро за тонну. На жаль, це призводило до того, що імпорт збільшувався з року в рік і сягав критичних значень. Дефіцит брухту ми відчували всередині України. Здебільшого брухт, йшов до Туреччини та Придністров'я", – повідомив голова об'єднання "Укрметалургпром". 

  Зауважимо, що напередодні в парламенті зареєстрували законопроект про подальше продовження підвищеного мита на експорт металобрухту з України.  

  Попередній матеріал
  Нектарій та Філофтея: які імена українці давали немовлятам у 2018 році
  Наступний матеріал
  Одну з головних трас в Україні реконструюють до 2020 року – голова Укравтодору
  Теги:
  Loading...