Заходи безпеки до приїзду Вселенського патріарха до Києва

  Обмежитися від поїздок на автівках, особливо в середмісті столиці упродовж святкування Хрещення Русі, себто вихідних, просить киян державтоінспекція. Ходити пішки або користуватися громадським транспортом даїшники радять з 25-го по 27-го липня.
  Обмежувати рух у столиці почнуть ще в п`ятницю. Приватні авто попросять пропустити кортеж Вселенського Патріарху. Починаючи з десятої ранку він рухатиметься від Бориспільської траси до вулиці Лютеранської. На вихідних з 8-ої ранку обмежать рух на вулицях Грушевського, Інститутській, Хрещатик, Михайлівській, Липській, Володимирській, Великій Житомирській, Івана Мазепи й на Майдані Незалежності. Найбільш масові й важливі заходи відбудуться 26 липня на Софійській площі.

  Вселенського патріаха у Києві охоронятимуть на рівні з президентом Сполучених Штатів та Папою Римським. Протягом трьох днів у столиці посилено працюватимуть понад шість тисяч правоохоронців. Ще шість сотень працівників ДАІ супроводжуватимуть не лише кортеж патріарха, а й автобуси прочан, які приїдуть до столиці. В столичному осередку міліції вже створили оперативний штаб. Він керуватиме всіма силами київських правоохоронців та внутрішніх військ. У посиленому режимі працюватимуть також СБУ, УДО та МНС. Силовики уже перевірили всі горища, дахи та двори вздовж маршруту кортежу патріарха і радять не виходити на балкони уздовж всього маршруту Вселенського патріарха.

  Володимир Поліщук, речник ГУ МВС України в м. Києві: "Зараз ми маємо інформацію, що близько двадцяти тисяч прочан з різних областей України приїдуть сюди, до Києва, і, звичайно, працівники ДАІ будуть їх супроводжувати до місць паркування автобусів. І, звичайно, наше київське ДАІ звертається до власників автотранспорту - обмежити свої пересування саме в ці дні святкування Хрещення Русі".
  Попередній матеріал
  Футболісти ФК "Арсенал" влаштують видовище під вікнами Черновецького
  Наступний матеріал
  Викид радіації на французькій АЕС
  Теги:
  Loading...