Забудовник у центрі столиці прокладає дорогу просто через двори киян [відео]

  Забудовник у центрі столиці прокладає дорогу просто через двори киян. Мешканці будинків по вулиці Кіквідзе заявляють, що забудовник незаконно захопив прибудинкову територію їхніх помешкань і розпочав там роботи. Аби зупинити будівельників кияни уже тиждень ночують на вулиці, щоби не впустити важку техніку.

  Пані Марина, як і решта її сусідів - у розпачі. Повз її будинок забудовник хоче прокласти дорогу до майбутнього будинку. Бульдозером уже розчистили шлях, вирубавши при цьому десятки дерев.

  Марина Мірошниченко, місцева мешканка: "Зовсім таємно, це робилося по ночах. У нас вирубали тут, як бачите, просіку. Тут у нас було, щось накшталт, дитячої площадки. Це єдине місце у всьому нашому дворі, куди взагалі можна було вийти і погуляти з дітьми. Тому що більш-менш облаштовані площадки - знаходяться через дорогу, це 6 полос дороги!"

  Прокласти дорогу між житловими будинками планує забудовник, що неподалік зводить комплекс. Щоби його зупинити, на місці зрубаних дерев мешканці розбили наметове містечко. У конфлікт втрутилася і прокуратура. Там - порушили кримінальну справу за фактом самовільного захоплення земельної ділянки та перевищення службових повноважень.

  Віталій Харченко, прокурор Печерського району м. Києва: "Роботи вже проведені, знесено шар грунту, знищено зелені насадження. Тому я впевнений у тому, що ці особи понесуть відповідальність згідно кримінального кодексу України. У свою чергу ми також, при встановленні збитків, будемо предявляти позови до суду, щоби ці особи також відшкодовували збитки. Юридична особа, яка задекларувала проведення будівельних робіт - це товариство "Енергобуд".

  Про законність будівництва та дотримання відповідних правил - будівельники мовчать. Показати будь-які домуенти чи поспілкуватися з керівнимцтвом - знімальній групі "5 каналу" відмовили. Тим часом квартири скандального комплексу уже почали продавати.

  Тамтешні мешканці зупинятися не збираються. Уже найближчим часом обіцяють зібрати ще більше містян та влаштувати масштабну акцію протесту проти свавілля забудовника.

  Наталя Новосядла, Євген Кияшко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Скандал з горою Юрковиця
  Наступний матеріал
  Другу чергу Центру гемодіалізу на 10 ліжок відкрили у Білій Церкві
  Теги: