Забудова Києва: Попова і Целовальника "нагодували" локшиною [відео]

  Голову КМДА Олександра Попова та головного архітектора Києва Сергія Целовальніка нагодували локшиною. Столичні активісти відсьогодні розпочали безстрокову акцію проти незаконних забудов. Паркан навколо скандального будівництва на Театральній перетворили на стіну брехні. Тепер кожен охочий зможе там написати, як його обдурили чиновники.

  Основна страва акції  першосортна лапша. Кияни прийшли нагодувати нею чиновників міськадміністрації. Самі ж за останні роки цією стравою ситі по горло.

  Учасник акції: "Це символ обману для того, щоб показати, що ось ці панове, які вже висять на цій стіні нас обманюють з забудовами, і не тільки з цією".

  Кияни перестали вірити обіцянкам влади. Наприкінці літа голова КМДА Олександр Попов офіційно заявив - скандальний будинок на Театральній забудовник задарма віддав у власність міста. При цьому влада саме приміщення передає повністю Музею історії Києва, який поки що безпритульний.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Одне уточнення з приводу музею історії Києва. Чи все приміщення на Театральній віддадуть під музей?"

  Однак згодом з`ясувалось - будинок досі не належить місту. Також ніхто не проводив жодних додаткових експертиз щодо безпечності споруди. Як сніг на голову - така звістка від головного архітектора - приголомшила громадських активістів.

  Єгор Соболєв, громадянська служба "Свідомо": "Потрапили на прийом головного архітектора. І він розповів, що будинок і земля далі належать Вагіфу Алієву, тобто компанії ТОВ "Альянс", яку Вагієв контролює. А ніякої експертизи не було. Він просто так і сказав: "Не було".

  Поскаржитись на обман з боку влади до Стіни брехні прийшли також представники ініціативних груп проти забудови на вулиці Маяковського та Печерській площі.

  Максим Маньковський, лідер громадської організації "Кияни, об`єднуймося": "В цьому місті йде знищення історичних пам`яток, йде знищення культурних пам`яток. Йде знищення того, що строїли наші діди і прадіди. Кроме обіцянок на даний момент цієї влади, ми нічого більше не бачимо".

  Невдоволені обіцяють - такі акції - влаштовуватимуть постійно. Проти незаконних будівництв закликають містян боротися гуртом.

  Наталія Стоянова, киянка: "Нам не нужна такая власть, которая портит город, строит там, где не надо, не слышит нас. Зачем они нам? Нам они не нужны".

  Ольга Сас-Тарасова, Андрій Верстюк, 5 канал

  Попередній матеріал
  5 канал покаже - що відбувалось за кадром Світового рекорду [відео]
  Наступний матеріал
  Близько чверті мереж водогону у столиці потребують заміни
  Теги: