За побиття та крадіжку Комарницькому дали 2 роки умовно [відео]

  Два роки умовно отримав екс-співголова фракції Леоніда Черновецького. Шевченківський суд Києва визнав Дениса Комарницького винним у побитті та крадіжці документів і 20-ти тисяч доларів у адвоката Івана Гранцева. Постраждалий заявляє: рішенням суду задоволений. А от колишній політик винним себе не визнає і поки розмірковує над оскарженням вироку. Нагадаємо, прокуратура просила засудити Комарницького до 6-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

  Мітингувальники (скандують): "Банду геть! Банду геть!"

  Опоненти підсудного Дениса Комарницького і всієї команди Черновецького під стінами Шевченківського суду зібралися іще за годину до початку засідання. Разом із гучномовцями і плакатами принесли подарунок для колишнього голови фракції Леоніда Черновецього - муляж автомобіля, який повезе його до слідчого ізолятора.

  Костянтин Клімашенко, активіст: "Ми сьогодні  подаруємо, за будь-яких обставин, за будь-якого рішення суду, цей подарунок буде відправлений панові Комарницьокму. Щоб він міг сухо і комфортно провести наступних мінімум 6 років. За те, що він розкрадав комунальне майно міста Києва, за те, що він допомагав пану Черновецькому, його зятю".

  Утім, Денис Комарницький до зали суду заходить не оглядаючись ані на подарунок, ані на активістів.

  Мітингувальники (скандують): "Комарницького за ґрати! Комарницького за ґрати!"
   
  Тим часом, суддя Олена Мелешак починає зачитувати вирок. Та підсудний наче й не хвилюється. Увагу Комарницького привертає особа, з якою він обмінюється СМС-повідомленнями.

  Прокуратура просила для екс-співголови фракції  Черновецького 6 років за ґратами з конфіскацією майна. У Шевченківському суді Комарницького винним визнали. Утім, до уваги взяли низку пом`якшувальних обставин: утримання 3-х малолітніх дітей, відсутність судимостей та позитивна характеристика з місця роботи. Вирок суду - 2 роки умовно.

  Олена Мелешак, суддя: "Вирок може бути оскаржено до Апеляційного суду міста Києва протягом 15-ти діб з моменту його проголошення через Шевченківський районний суд міста Києва шляхом подання апеляції".

  Вироком Комарницький не задоволений. Продовжує твердити - на адвоката Гранцева не нападав і жодних документів та грошей у нього не забирав.

  Денис Комарницький, підсудний: "Ну як я можу бути задоволений вироком суду, якщо я ще раз підкреслював, що не винний і я залишаюся при цій позиції?"

  Журналіст:
  "Будете оскаржувати рішення?"

  Денис Комарницький, підсудний: "Зараз я маю добре подумати, відпочити, тому що досить напружена справа - півтора року ходити в суд. Зараз я думаю - отримаю вирок, тобто, я його добре почитаю і тоді прийму рішення".

  А от Іван Гранцев вироком задоволений і оскаржувати його не буде. Каже, зла на Комарницького не тримає. Причина - офіційне вибачення.

  Іван Гранцев, постраждалий: "Два дні назад з`явилося вибачення Комарницького в пресі. Я приймаю від нього ці вибачення, раз. А друге - рішенням суду я задоволений, я просив в межах санкції статті призначити покарання. Це від 8-ми років. Але сьогоднішнісм рішенням суду я задоволений і подавати апеляцію я не буду".

  Не задоволеними лишилися активісти, які упродовж усього засідання не припиняли скандувати. Після вироку гасла проти молодої команди Черновецького змінили на:

  Мітингувальники (скандують): "Ганьба суду! Ганьба суду!"
   
  Наталя Новосядла, Валерій Савицький, 5 канал

  Попередній матеріал
  В КОДА хочуть зменшити націнки на продукти харчування
  Наступний матеріал
  Сьогодні "Дніпро" та "Металіст" зіграють у Лізі Європи
  Теги: