За 5 днів у столичних пунктах обігріву побували майже 2 тис. людей

  За 5 днів роботи мобільні пункти обігріву столичної служби із надзвичайних ситуацій прихистили майже 2 тис. осіб.

  Близько сотні відвідувачів змогли погрітися у наметі неподалік станції метро "Нивки". Гостей тут не лише обігрівають, а й частують чаєм та бутербродами із салом. Також у пункті волонтери та небайдужі кияни лишають теплі речі для безхатченків. 

  А ось у наметі в Голосіївському районі за кілька днів - жодного гостя. Хоча зазвичай за сезон, кажуть рятувальники, погрітися забігає не одна сотня людей.

  Загалом у місті працює 10 наметів для обігріву - по одному на район. Рятувальники тут чергують цілодобово. Здебільшого пункти обігріву розмістили де й торік - ближче до пожежних частин. Безумовний рекордсмен за кількістю гостей - пункт обігріву на вулиці Фролівській.

  "На сьогоднішній день їх відвідало 1860 людей. Проте основну цифру нам дають ті люди, це палатка на Фролівській, саме там, де працюють волонтери і надають допомогу людям, які були вимушені тимчасово переселитися із зон проведення АТО", - розповіла речник управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Києві Світлана Водолага.

  Нині мобільні пункти обігріву планують тимчасово закрити - через потепління немає відвідувачів. Утім обіцяють відновити роботу тільки-но стовпчик термометра впаде нижче 10 градусів морозу.

  Євгенія Подобна, Орест Пона, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Укрзалізниця скасувала потяг з Маріуполя до Севастополя
  Наступний матеріал
  Проти посадових осіб маріупольського порту порушено справу