За 3 місяці у столичних водоймах затонуло 62 людини (РЕПОРТАЖ)

  Жертви пляжного сезону. За три місяці у столичних водоймах затонуло шістдесят дві людини. Більшість - через любов до оковитої та прагнення екстриму у стрибках з мостів. За даними МНСників, цього року з`явилися випадки травм на водному транспорті - катерах та скутерах. Причому, кажуть, люди гинуть в одних і тих самих місцях.
  Алла Козакова, 5 канал: "Таємниче та загадкове. Синє озеро на Виноградарі - унікальне для столиці. Його історія пов`язана ще з льодовиковим періодом, а воду називають цілющою. Однак це одна із найнебезпечніших водойм столиці. Купатися тут заборонено".

  Про Синє озеро ходять легенди. Воно розташоване на самій верхівці Дніпровського водозабору. А воду черпає з підземного озера, яке залишилося від прадавнього льодовика. Холодні струмені води піднімаються з дна Синього озера під високим тиском - вони і становлять найбільшу небезпеку для відпочивальників. Про заборону купатися тут знають усі. Однак на пляжі завжди людно.

  Синє озеро не єдине у чорному спику. Близько десятка життів забрало озеро Алмазне, відоме вмістом отруйних речовин та глибоким дном. Небезпечною зоною називають Гідропарк та всі київські мости. Течія під ними дуже інтенсивна а на дні збирається гостре каміння. Проклятими вважаються усі дикі пляжі столиці.

  Причини нещастя слід шукати не в воді, а в необачності столичних відпочивальників та в порушенні елементарних правил безпеки - стверджують рятувальники. Шестеро киян уже цього року постраждали від екстремалів на водних скутерах та моторних човнах.

  Таких же озер, як Синє, у світі одиниці. Однак і воно сьогодні в небезпеці. Рівень води значно знизився. Водойма стала бруднішою. Місцеві мешканці нарікають, що Синє ніхто не очищує. Натомість рятувальники кажуть, що озеро забруднюють самі ж відпочивальники. Щороку пірнальники дістають з його дна найрізноманітніший непотріб. Від пляшок до велосипедів.

  Алла Козакова, Іван Головач, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.80Мб)
  Попередній матеріал
  Поблизу ст. м. "Лівоборежна" горів ангар деревообробного цеху
  Наступний матеріал
  Літак, що розбився у Іспанії, мав технічні неполадки
  Теги:
  Loading...