З понеділка набудуть чинності чергові зміни до ПДР

  З понеділка набирають чинності нові Правила дорожнього руху. Нововведення експерти називають незначними, але водіям радять перечитати їх.

  За новими правилами, власники автівок із жовтня до травня зобов`язані їздити з увімкненими фарами. А тих, хто припаркує залізного коня на газоні - штрафуватимуть. Висадку чи посадку дітей водії мають здійснювати з включеним аварійним сигналом. А водії, які наближаються до місця зупинки такого автомобіля, повинні зменшити швидкість або зупинитися. Нововедення передбачають пріоритетність знаків над дорожньою розміткою. Також ДАІ нагадує, що термін дії радянських водійських прав завершується наступного року. З 15 квітня діятимуть нові вимоги щодо перевезення дітей.

  Сергій Будник, начальник Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС: "Змінами у правила передбачено 11 дорожніх знаків та 5 табличок до них. Ну зокрема, таблиця, на якій написано, що "Увага. Попереду встановлені нові дорожні знаки". Бо досить часто, на жаль, наші водії звикли на певних ділянках дороги так, як вони багато років їздили, і в разі зміни - вони не звертають уваги".

  Володимир Караваєв, правозахисник: "З`явився дуже важливий знак, який означає "Увага. Початок плотної застройки". Дуже зручний спосіб регулювати дорожній рух. В силу того, що десь на ділянці 100 метів є будови, треба весь населений пункт обмежувати на білому фоні, 60-ма кілометрами. В даній ситуації, коли з`являється такий знак, ви в`їжджаєте зі швидкістю 90 км. і швидкість скидаєте до 60-ти безпосередньо біля цього місця, де будівлі знаходяться близько до дороги".

  Попередній матеріал
  20 квітня комунальники, студенти та волонтери вийдуть на велику толоку
  Наступний матеріал
  На прощання з Маргарет Тетчер запросили більше 2-х тисяч відомих людей
  Теги:
  Loading...