З палаючого італійського порома евакуювали ще двох українців - МЗС

  Кількість врятованих громадян України з порома "Норман Атлантік" зросла до чотирьох - до евакуйованих раніше матері з донькою, додалися ще двоє чоловіків.

  "Виявилося, що на борту були ще двоє громадян України - чоловіки постійно проживають в Італії, спочатку при евакуації їх помилково вказали як громадян Росії", - цитує речника Міністерства закордонних справ України Євгена Перебийноса агентство "Інтерфакс-Україна".

  За його словами, вони евакуйовані і вже знаходяться на території Італії.

  "Разом на борту було четверо українців", - зазначив Перебийніс.

  Він також додав, що дві раніше евакуйовані громадянки України постійно проживають в Греції. У ході евакуації вони були розділені: дочка потрапила в Італію, а мати - до Греції.

  "Сьогодні дочка вже мала повернутися в Грецію", - зазначив речник МЗС, додавши, що з ними зв'язувався український консул, "жінки в безпеці, почувають себе добре і допомоги не потребують".

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на італійському поромі "Норман Атлантік", що прямував з Греції до Італії, біля грецького узбережжя рано вранці у неділю спалахнула пожежа на автомобільній палубі, де знаходилися 222 машини.

  За останніми даними, пором втратив управління і рухається в бік берегів Албанії.

  Кількість жертв пожежі, що спалахнула раніше на поромі, зросла до восьми осіб. Всього на борту судна, що терпить лихо, перебувало 411 пасажирів і 56 членів екіпажу.

  Попередній матеріал
  Пункт пропуску "Чонгар" призупинив роботу
  Наступний матеріал
  Пентагон допоможе в пошуках зниклого літака AirAsia

  З палаючого італійського порому евакуйовані всі, хто був на борту

  На борту палаючого італійського порома були дві українки - МЗС

  Біля берегів Греції горить пором з більш ніж 400 пасажирами на борту

  Кількість жертв пожежі на судні "Норман Атлантік" зросла до восьми