З Майдану виганяють продавців української музики (репортаж)

  Геть з Майдану! Працівники міліції взялися за підприємців. На головній площі столиці забороняють торгувати українською музикою та атрибутикою. Підприємці скаржаться - правоохоронці не дають їм працювати. Майже тиждень вони сидять без роботи. Чиновники запевняють до вигнання стосунку не мають.

  З головної площі столиці зникла українська музика та національна символіка. Ярослав Мельник понад дванадцять років продає тут музичні диски з українськими піснями. Скаржиться в понеділок до нього та його колег підійшли міліціонери та попросили піти геть. Проте чомусь дозволили залишится поруч іншим продавцям. 

  Бажаючих підтримати Ярослава вистачає. Ситуацією стурбовані відомі українські музиканти. Олександр Ярмола, лідер гурту "Гайдамаки", з підприємцем знайомий особисто. Сам купує у нього диски та й друзів приводить.

  Український казкар Сашко Лірник перший готовий стати на захист  Ярослава. Бо це єдине місце, де є його твори.

  У міській адміністрації стверджують - до вигнання продавців із Майдану відношення не мають. Нині чиновники ведуть перемовини підприємцями, щоби ті підлаштували свої ятки під європейські вимоги.

  В Управлінні міліції Шевченківського району ситуацію коментують неохоче. Мовляв, виганяють тих, хто не має права торгувати на головній площі столиці. Проте чому міліція робить це вибірково - не кажуть. Тим часом Ярослав з рештою колег сподіваються з правоохоронцями порозумітися. Інакше - кликатимуть по допомогу музикантів - боротися за свої права піснею.

  Наталка Калінка, Олексій Тищенко та Борис Матвєєв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.28Мб)

  Попередній матеріал
  Столична мерія просить додаткові кошти на Євро-2012
  Наступний матеріал
  Поліція розслідує обставини смерті Майкла Джексона (репортаж)
  Теги:
  Loading...