З гуртожитку на Теремках-1 виселяють мешканців (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Гуртожиток на Теремках-1 пішов з молотка. А заразом і його мешканці - працівники Національного комплексу "Експоцентр-Україна". Чотири роки тому власник продав будинок іншій організації. І тепер мешканців гуртожитку попросили звільнити будівлю. Втім переїзд для них - це втрата реєстрації і головне - багаторічної черги на квартиру.
  Інна Ларікова, 5 канал:  "Із близько сотні мешканців цього гуртожитку залишилося 8 сімей. Мешканці стверджують, "Експоцентр" свідомо робить їх безхатченками. Днями його працівники відключили тут воду, газ та електропостачання".

  Прийшли, побачили і вимкнули. Так, за словами мешканців, власник сприяє їхньому переселенню. На загальній кухні невідомі перекрили газові труби і демонтували чотири плити. Води також немає. Її мешканці носять відрами із сусіднього будинку.

  Олена Король, мешканка: "Приїхали, позабирали плити, пооткручували все. Дитині їсти - хто принесе із сусідніх домів, понімаєте, вообще жах".

  Інга Руденко, мешканка: "Как можно! Еще не закончился отопительный сезон и людей лишают всего. Не смотря ни на деток малолетних... Тут и груднички есть".

  Правники переконують: гуртожиток є частиною Національного комплексу "Експоцентр", який за Законом, не підлягає приватизації. Втім торік триповерхову будівлю таки продали. З аукціону вона пішла за півтора мільйона гривень.

  Юлія Гребенюк, правозахисник: "Продажа произошла. Жители от себя подали иск, о том чтобы признать этот аукцион не действительным. Потому что, во-первых, здесь очень много малолетний детей , более два малолетних живет. А купле-продажа проводилась без опекунского совета. Такие договора о купле-продаже можна признавать не действительными".

  "Експоцентр" ситуацію коментувати відмовляється. Втім, фахівці переконують: відселення неминуче лише за умови смерті мешканців гуртожитку, отримання ними нового житла або ж через суд. Наразі шість сімей, які зареєстровані на Заболотного, 132 взялися відстоювати свої права. Крапку у цій справі поставить Голосіївський районний суд Києва. Його засідання призначене на 4-те березня.

  Інна Ларікова, Артем Михайлов, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.25Мб)
  Попередній матеріал
  Столичні чиновники пропонують створити індивідуальну тарифну сітку для будинків
  Наступний матеріал
  Апеляційния суд знову відклав слухання справи про вбивство Георгія Ґонґадзе
  Теги:
  Loading...