З бійками й без світла відбулася сесія Деснянської райради

  З бійками та штовханиною, без світла та районного голови відбулася сьогодні сесія у Деснянському районі. Яблуком розбрату вкотре став "імперативний мандат".
  Позачергову сесію депутати скликали, щоби ввести до складу ради чотирнадцятьох нових депутатів. Восьмеро з них пройшли за списками БЮТ на взамін тих обранців, котрих позбавили повноважень на підставі Закону "Про імперативний мандат". Поява нових депутатів у районній раді означає зміну більшості, яка досі контролювалася промерською фракцією. Втім, голова Деснянської ради Юрій Захаричев назвав таку сесію нелегітимною. Незаконною, на його думку, є і реєстрація нових депутатів. Попри його позицію сесія таки відбулася. Щоправда, у приміщенні сесійної зали вимкнули електроенергію.

  Юрій Захаричев, голова Деснянської районної в м. Києві ради: "В зале сейчас присутствуют действительно сорок три человека, но из этих сорока трех есть депутаты, которые еще не набрали чинности. Они еще не стали депутатами. Поэтому из легитимных депутатов в зале находятся меньше 39 человек. Поэтому чтобы не было столкновений - в зале между депутатами, которые избраны, и, которые потеряли свои полномочия, я перенес заседание на седьмое августа".

  Олександр Рудяков, депутат Деснянської районної в м. Києві ради: "Сесія не проводиться майже три місяці, що суперечить нашому регламенту. Зараз ви бачите, що вимкнули світло, не дають провести, вимкнули запис мікрофонів, щоб не робити стенограму сесії і взагалі то голова вважає, що зібрання є не легітимним, але - чому саме я не розумію. У залі присутня більш як половина депутатів, як цього вимагає Закон, які проголосували за її відкриття". 
  Попередній матеріал
  КМДА планує запровадити суворіші вимоги до столичних перевізників
  Наступний матеріал
  Екіпаж російського суховантажу звинуватили в забрудненні Ла-Маншу
  Теги:
  Loading...