segodnya.ua

З 1 липня квартплата для киян зросте приблизно на 90%

  З новими тарифами на комунальні послуги, які в повному обсязі наберуть чинності в Києві з 1 липня, квартплата зросте приблизно на 90%.


  Про це заявив начальник управління цінової політики департаменту економіки та інвестицій Київміськадміністрації Василь Яструбинський, пише "Сегодня".

  "Істотне підвищення тарифів для Києва пов'язане з тим, що попередня влада заморозила тарифи. А вони були збиткові. У Києві були практично найнижчі тарифи по Україні. При тому, що середня заробітна плата була найвища в країні", - пояснив він.

  Як зазначається, квартплата за 1-кімнатну квартиру на 31 кв м, де живе одна особа, яка раніше складала 289 грн, з 1 липня складе 260 грн, а в опалювальний сезон зросте до 560 грн. Платіжка з 2-кімнатної квартири, метражем 46 кв м, де живе три особи, зараз становить близько 571 грн, з 1 липня складе 622 грн, а в опалювальний сезон - 1 тис. 48 грн. Що стосується 3-кімнатної квартири на 64 кв м, де живе чотири особи, то зараз в середньому за неї платять 803 грн, з 1 липня розмір платіжки виросте до 861 грн, а в опалювальний сезон - до 1 тис. 470 грн.
  Попередній матеріал
  На Сході прикордонники закрили дев'ять пропускних пунктів
  Наступний матеріал
  Євромайданівець Артем Запотоцький повернувся до України після важкого курсу лікування
  Теги:
  Loading...