Юристи радять перереєструвати нерухоме майно

  Перереєструвати нерухоме майно зареєстровене до літа 2010 року радять столичні юристи та експерти ринку нерухомості.

  Передусім це стосується киян, оскільки електронний реєстр нерухомості почав діяти у столиці саме з 2010 року. Водночас фахівці припускають, більшість афер буде пов`язана не з житловим ринком, а з об`єктами комунальної та державної власності. Нагадаємо, з початку року почав діяти єдиний Державний реєстр нерухомого майна, нині права на нерухомість фіксує державна реєстраційна служба.

  Олександр Рубанов, президент Спілки: "Я бы посоветовал чтобы избежать или упредить какие-то негативные ситуации. Я бы рекомендовал тем людям, особенно если говорить о Киеве, если они приобретали право сооственности до 2010 года пойти, постоять в очереди, но зарегистрировать свои права на свой обьект недвижимости".

  Олександр Дядюк, голова громадської організації "Кияни, обєднуємося!": "Саме на о цьому переході, поки не передана вся інформація, можливо так буде, що хтось зареєструє вашу квартиру раніше, ніж ви її зареєструєте. Саме в цей перехідний період і саме страшніше по Києву, тому що тут бази ще не передані. На периферії це не настільки небезпечно. Не те що зараз кидати все і бігти в багатокілометрові черги, але не завадило б.Саме по Києву".

  Попередній матеріал
  Прокуратура Деснянського району оскаржує у суді будівництво по вулиці Кіото
  Наступний матеріал
  У Коктебелі готуються до курортного сезону
  Теги:
  Loading...