Уряд Яценюка планує скасувати радянські пільги

  Нова соціальна політика українського уряду передбачає перехід до адресності та монетизації пільг.

  Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, представляючи програму діяльності Кабінету міністрів на засіданні уряду 9 грудня.

  Він наголосив, що соціальна сфера є сьогодні дуже вразливою: "Ми усвідомлюємо, що в силу війни й складної економічної ситуації людям зараз дуже важко".

  При цьому, щоби побудувати нову соціальну політику, уряд, за його словами, на першому етапі повинен оптимізувати соціальні виплати: "Той, хто повинен їх отримувати, їх отримує, а той, хто їх собі незаконно присвоїв і отримує за рахунок інших, - ні".

  Прем'єр наголосив, що уряд ставить перед собою завдання перейти до адресності й монетизації пільг. До парламенту буде внесено відповідний законопроект.

  У програмі діяльності Кабінет міністрів передбачає об’єднання низки соціальних фондів, "щоби скоротити витрати на адміністрування соціальних фондів на 600 млн грн і покращити їх роботу".

  Програма передбачає також ліквідацію неефективних пільг, для чого, за словами Яценюка, потрібно внести зміни до 25 законодавчих актів.

  Окремо глава уряду зупинився на необхідності ухвалення нового трудового законодавства: "Країна може бути конкурентна тоді, коли ринок праці правильно відрегульований. Україна прийме новий Трудовий кодекс, який буде конкурентний, ефективний і дасть можливість як працівнику, так і роботодавцю отримати максимальні вигоди і залучити інвестора".

  Як повідомлялося, вчора прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду представив програму діяльності Кабінету міністрів України.

  Попередній матеріал
  Нафта продовжує дешевшати на новинах з Ірану
  Наступний матеріал
  У всіх містах та районах Сумщини встановлять блокпости
  Теги: