Українська короткометражка перемогла на кінофестивалі у Нью-Йорку

  Короткометражка "Тунель" авторства Віктора Булиги з українського міста Рівного тріумфувала на кінофестивалі, що проходив у Нью-Йорку. Стрічка здобула приз Інтернет-фестивалю авторського кіно.

  Про це повідомляє Filmstreet.com.ua

   У конкурсі Інтернет-фестивалю взяли участь 67 короткометражок із Німеччини, Ізраїлю, Великобританії, Польщі, Індії тощо.

  Як повідомляють, "Тунель" відзначили як "Найкращий ігровий фільм". Віктор Булига написав у Facebook, що його фільм увійшов до 10-ки найліпших стрічок кінофестивалю, які вирушать у червні до Санкт-Петербурга, щоб взяти участь у міжнародному кінофестивалі "Фестиваль Фестивалів".

  Цікавий момент Булига помітив на самому дипломі. "Диплом - київська Ладдя під статуєю Свободи, а московський храм Василя Блаженного на відшибі. Все дуже символічно і актуально - Київ у центрі цивілізації, Москва світовий ізгой" - зазначив Віктор.

  Окрім того, на фесті отримав нагороду кліп на пісню "Милости одной", творцем якого є Сергій Зінчук, теж із Рівного. Слід відзначити, що Зінчук причетний до обох робіт-призерів. У "Тунелі" він знявся в одній з ролей.

  Оператором фільму та кліпу став Дмитро Максимчук. Знімальною групою для стрічки "Тунель" стали звичайні мешканці Рівного.

  Попередній матеріал
  Папа Римський Франциск удруге прибув із візитом до Азії
  Наступний матеріал
  Штаб АТО і далі хоче домовлятись з бойовиками про ротацію "кіборгів"

  Держкіно заборонило ще один російський серіал

  КНДР знову погрожує США за кінокомедію "Інтерв'ю"

  У Києві влаштували акцію на підтримку українського кіно

  Кінокомпанія Sony Pictures таки дозволила показ комедії про Кім Чен Ина