5.ua

Європа шокована останніми подіями в Україні

  Шоком і глибоким збентеженням - стали для Європи події останньої доби в Україні. Про це йдеться у прес-релізі президента Єврокомісії Жозе-Мануеля Баррозу. На будь-яке погіршення ситуації - ЄС реагуватиме адресними  заходами щодо осіб, винних у ескалації конфлікту, наголосив політик.

   

   За його словами,  жодні обставини не можуть виправдати насильства, яке спалахнуло у Києві. І висловлює співчуття рідним та близьким загиблих. Єврокомісія засуджує застосування сили, як методу розв'язання політичної кризи, відповідальність за це, як і за забезпечення прав і свобод громадян - покладає на владу держави. Усі сторони протистояння Баррозу закликає вжити термінових заходів до поновлення діалогу і припинення кровопролиття. А також нагадує: ЄС робив і робить усе можливе, аби сприяти такому діалогові.

  Жозе-Мануель Баррозу: «Політичні лідери України - повинні забезпечувати необхідний захист прав та свобод людей. Ми закликаємо усі сторони протистояння відмовитися від насильства і повернутися до діалогу. ЄС готовий цьому посприяти. Водночас, хочемо, щоби усі чітко зрозуміли: будь-яке погіршення ситуації в Україні призведе до адресних заходів з боку ЄС щодо усіх, відповідальних за погіршення ситуації в Україні».

   

  Попередній матеріал
  Янукович 20 лютого оголосив Днем жалоби
  Наступний матеріал
  Москва говорить про спробу державного перевороту в Україні
  Теги:
  Loading...