Ярема хоче отримувати зарплатню у 50 тисяч гривень

  Генеральний прокурор України Віталій Ярема розповів, на яку зарплату розраховує, і коли піде зі своєї посади.

  В інтерв'ю "Українській правді" Ярема заявив, що виконуватиме свої обов'язки до 19 червня 2019 року - рівно стільки, стільки триватиме законний термін перебування на посаді генпрокурора.

  Він розповів, чому погодився на посаду генпрокурора, не маючи досвіду роботи: "Мені було цікаво. Дійсно, є нові для мене речі. Наприклад, представництво в судах. Це дуже складна робота. Там працюють професійні люди, які знають цивільне право. Це професійне ядро ГПУ, яке потрібно зберегти, і я це розумію".

  Ярема також зазначив, що із квітня наступного року його заробітна плата збільшиться більш, ніж у чім разів.

  "Одна з норм закону Про прокуратуру, який діятиме з квітня, це передбачає. Прокурор після вступу закону в силу буде отримувати зарплату 13 тисяч гривень і вище", - зазначив чиновник.

  Згідно з цим же законом підвищиться і зарплата самого генпрокурора, він буде отримувати приблизно 50 тисяч гривень замість 6,5 тисяч.

  "Насправді у мене зарплата в 17 тисяч гривень, але я потрапив під постанова Кабміну, згідно з яким скоротили зарплату. І коли два рази на місяць я отримую по 3 тисяч, це небагато, чесно кажучи, прикро. Тому що Генпрокурор не повинен отримувати таку заробітну плату ", - сказав Ярема.

  Нагадаємо, 2 грудня у Києві десятки активістів перекрили перетин вулиць Хрещатик і Михайлівській біля Будинку профспілок, вимагаючи відставки генерального прокурора Віталія Яреми та розслідування масових розстрілів на Майдані у лютому 2014 року.

  Попередній матеріал
  Російські війська залишаються у Аді, Чонгарі і Стрілковому - Держприкордонслужба
  Наступний матеріал
  РНБО: за минулу добу українські військові вперше не зазнали втрат