Японія надасть Києву 10 млрд доларів кредиту на реконструкцію очисних систем

  Голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко повідомив, що японці погодились надати Києву 10 млрд доларів кредиту на реконструкцію Бортницької станції аерації.

  Про це Бондаренко сказав сьогодні на прес-конференції.

  “Київ після останніх подій якомога швидше повинен повернути тих інвесторів, які свого часу почали звідси тікати і які свого часу відмовились від дуже серйозних проектів. І першою ластівкою і першим нашим успіхом стали контакти з японською стороною. У низ є дуже цікавий проект, який стосується Бортницької станції аерації”, - зазначив Бондаренко.

  За його словами, проект є унікальний, бо такого за фінансовим обсягом в Україні не було і він може бути реалізований вже в цьому році частково.

  Кредит надаватиметься, за словами Бонадренка, на унікальних умовах.

  “Кредит надається на 40 років під 0,1 відсотка річних в обсязі 10 млрд. Це хороший проект”, - сказав Бондаренко.

  Бортницька станція аерації — комплекс інженерних споруд, обладнання та комунікацій, призначений для повної біологічної очистки стічних вод Києва та обробки затриманих забруднень. На станції проходять очистку всі побутові стічні води, а також стоки промислових підприємств після попередньої їх очистки на самих підприємствах. Станція складається з трьох блоків очистки стічних вод, трьох цехів обробки опадів і допоміжних цехів.

  За інф. УНІАН

  Попередній матеріал
  США внесли до списку санкцій 20 російських чиновників та банк "Россия"
  Наступний матеріал
  МВС України оголосило сепаратистів Аксьонова і Константинова у розшук