Янукович призначив нових голів райдержадміністрацій Києва

  Кадрові ротації у мерії тривають. Цього разу змінені голови районих рад.

  Віктор Янукович вирішив, що у Шевченківському районі замість Віктора Пилипишина краще головуватиме Сергій Зімін. У голосіївському Сергія Садового замінили на Олександра Незнала. Дарницький район замість Віталія Сташука очолив Сергій Вітковський. У крісло Деснянського району замість Юрія Захаричева сів Віктор Жеребнюк. Оболонський замість Вадима Ягодки очолить Василь Антонов. У Подільському замість Євгена Романенка працюватиме Петро Матвієнко. Святошинський очолить Сергій Рюмшин замість Володимира Мазепи. Керувати Дніпровським замість Оксани Мисовської буде Олександр Шевчук. У своїх кріслах залишились лише голови Солом`янського та Печерського районів: Іван Сидоров та Сергій Сущенко, відповідно.  

  Олександр Попов, голова КМДА: "Основними критеріями для визначення керівників районів, я думаю ви з цим погодитесь, були перш за все це можливість консолідувати суспільство, це, безумовно, професіоналізм, це моральні принципи".

  Посадовець: "Та висока довіра, яка сьогодні мені оказана і головою КМДА, і, перш за все, Президентом, це той аванс щоб наше місто дійсно стало європейським".

  Посадовець: "Шевченківський район це обличчя нашої столиці і звичайно, мені потрібно вивчити ситуацію, в першу чергу кадровий потенціал, поспілкуватися з заступниками, всі лі вони відповідають тим високим вимогам".

  Попередній матеріал
  Попов так і не призначив першого заступника голови КМДА
  Наступний матеріал
  У КОДА твердять про небачений злет соціально-економічних показників області
  Теги: