Янукович ознайомився з підготовкою до "Формули-1 на воді"

  Подивитися "Формулу-1 на воді" у Вишгороді можна буде задарма. Місця на трибунах для усіх охочих подивитися на змагання будуть бекоштовними. Про це повідомив губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк.

  Однак, гроші доведеться викласти за ВІП-місця з підвищеним комфортом. Таких квитків буде 20 відсотків від загальної кількості. Скільки вони коштуватимуть, поки що не уточнюють. А сьогодні готовність до водних перегонів перевірив і Президент. Разом з губернатором вони оглянули місце майбутніх змагань.

  Трибуни звичайні, ВІП-місця, кав`ярні та клумби - усе поки що на картинках. Якою має бути набережна вже за два місяці - показують Президенту. А ось так усе виглядає нині: дороги ремонтують навіть під час візиту гаранта.

  Журналіст: "А що тут буде?"

  Будівельник: "Алея буде".

  Журналіст: "Тобто, тут дерева будуть висаджувати?"

  Будівельник: "Ні, тут бруківка буде йти".

  Часу, кажуть, замало, працюють у дві зміни.

  Будівельник: "До кінця місяця маємо зробити".

  Журналіст: "А це багато, чи мало?"

  Будівельник: "Мало..."

  Головний лікар: "Заходимо зараз до одного з відділень".

  А це місцева лікарня. Меценати, котрі фінансують "Формулу-1 на воді", взялися тут за капремонт. Білити й фарбувати закінчують 15 травня. Ще чекають на обладнання і готують лікарів до виїздів. На змаганнях і учасників, і гостей - буде вдосталь. Без медичної допомоги не обійтися.

  Головний лікар: "Будуть виставлені автомобілі швидкої допомоги прямо під час проведення змагань. Кілька пунктів буде розміщено серед уболівальників".

  За два місяці до водних перегонів усім, хто приїде на "Формулу", дали привід порадіти. Дивитися шоу можна буде задарма. А от тим, хто забажає уболівати в комфорті - таки доведеться викласти певну суму за квиток. Скільки саме - ще не кажуть. 

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської ОДА: "Потрібно ще багато над чим попрацювати".

  Реконструкція 4 кілометрів дороги у Вишгороді, встановлення трибун для 45 тисяч глядачів, і навіть добудова залізничної колії та двох станцій для електрички "Вишгород-Петрівка".

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської ОДА: "Є велика проблема, проблема висадки і посадки пасажирів. Є прохання людей, для того щоб протягнути десь на 2 кілометри колію і побудувати 2 зупинки".

  Змагання з "Формули-1 на воді" відбудуться у Вишгороді 30-го липня. Дивитися її наживо будуть любителі водного спорту зі ста країн. А от на Вишгород чекає навала туристів - їх приїде близько сімдесяти тисяч.

  Ганна Рибалка, Олексій Іванченков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  ЗМІ: Іващенка теж переводять з СІЗО до лікарні
  Наступний матеріал
  Очільники держави і області відвідали новітній агрокомплекс на Київщині
  Теги:
  Loading...