Янукович нагородив дітей-футболістів з інтернатів

  Три-нуль. Із таким рахунком - футбольна збірна Васильківського району - перемогла команду з Бородянського. Грали - діти, вихованці інтерантів. Усі фіналісти - отримають путівки до "Артеку". У Нових Петрівцях на Київщині - перемозьців нагароджував Президент.

  Фінальний матч просто неба між футбольними збірними інтернатів Київщини мав дивитись Президент. Та дощ завадив. За перше місце змагалися під дахом у Вишгороді. В Нові Петрівці приїхали вже за кубком. 

  Із рахунком три - нуль Васильківська збірна обійшла футболістів із Бородянського району.  Серед трофеїв призерів: м`ячі, футбольні форми та путівки до "Артеку".

  Віктор Янукович, президент України: "Так як ми з вами і домовлялися - фіналісти - перше і друге місце їдуть в Артек. Ви не проти?"

  Краще синиця в руках, аніж журавель в небі. Хлопці - і м`ячам радіють.  

  Євген Мельник, гравець збірної Васильківського району: "М"ячів мало просто. Побачим чи буде ще "Артек". Будем відпочивати, літо покаже".

  Улітку оздоровлюватимуть усіх вихованців інтернатів та дитячих будинків Київщини, обіцяє губернатор. Загалом у області - близько трьох тисяч сирІт та дітей, позбавлених батькІвського піклування. 

  Анатолій Присяжнюк: "Це є якраз прикладом того, що треба займатися і кращі із кращих будуть напрвлені в Артек. Але ми забезпечуємо 100 відсотків дітей шкіл-інтернатів в наших оздоровчих таборах області".

  У дитбудинку "Любисток", що в Нових Петрівцях, мешкає 25-ть вихованців. Вони сьогодні теж з подарунками - новими спортивними тренажерами та модернізованими комп`ютерами. Тільки Перезидент за поріг - діти до моніторів. Шукають новини про себе на сайті Глави Держави.

  Роман Ющенко, вихованець дитячого будинку "Любисток": "В інтернет стараюсь зайти. На сайт президента заходив уже".

  Світлана Одаренко, Орест Пона "5 канал".

  Попередній матеріал
  За 3 місяці демонтовані плавучі ресторани запрацюють знову
  Наступний матеріал
  Християни відзначають свято Великомученика Георгія Побідоносця
  Теги: